RYCHLÝ KONTAKT

Objednávky:

Tel.:731887320

 

 provozní doba:

pondělí-pátek

 8.00h- 18.00h    

dle objednání     

AKTUALITY

 Na ztvrdlé kůži Vaších nožek si pochutnávají plísně a baktérie, pokud jim nechcete dopřát tuto svačinku, stačí jen navštívi svou pedikérku. Moc se na Vás těším.

 

 

 

předvánoční akce

 Od 1.6.2014 jsem pro Vás připravila novou službu
ošetření Vaších nohou suchou metodou pomocí přístroje

 Sleva 30% suchá přístrojová pedikúra
původně 350kč
nyní 245kč
akce platí do 1.7.2014

 

 

SLEVA
PEDIKÚRA
Olomouc objednáte-li se na pedikúru s maminkou, dcerou, partnerem, manželem, kamarádkou………..sleva 30% na jedno ošetření

Původní cena 200kč
Nyní 140kč sleva 30%

Akce platí do 31.5.2014

 Darujte svým maminkám k svátku Dárkový poukaz

 

 

Sleva

 

JARNÍ SLEVA AŽ 50%

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI


HYDRATAČNÍ KŮRA

BĚŽNĚ 500KČ
OD 15.4.2014- 30.4.2014 250

SLEVA 50%
OBJEDNAT SE MŮŽETE
NA TEL.Č. 731887320
akce prodloužena do 15.5.2014 !!

 

VAŠE DOTAZY

Potřebujete s něčím poradit?

Chcete se na něco zeptat?

... tak nám neváhejte napsat!

info@kosmetikadarta.cz

AKCE A NOVINKY NA EMAIL

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Co hledáte ?

Celkem hlasů: 2129
DOPORUČUJEME ESHOPY:

www. neco .cz

Chcete se zařadit mezi naše partnery a spolupracovat?

Kontaktujte nás!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ:

TOPlist

Úvod


Vítejte v kosmetickém studiu v Olomouci.
Přijďte navštívit příjemné prostředí,které Vám umožní plně se oddat uvolňující atmos
féře s českou profesionální kosmetikou Ryor Olomouc a nově řeckou kosmetikou JULIETTE ARMENDMým cílem je nabídnout svým klientům v Olomouci odborné ošetření pleti a chodidel, v pěkném prostředí a za přijatelné ceny kosmetika Olomouc.
Poskytuji širokou paletu služeb v daném oboru - čištění pleti a její ošetření moderními kosmetickými metodami, péče o Va
še unavené a bolavé nohy pedikúra Olomouc, reflexní masáž chodidla Olomouc.To jak naše pletˇ vypadá navenek, je zrcadlo toho, co se děje uvnitř našeho těla kosmetika Olomouc. Kůže je největší orgán lidského těla a má funkci ochranou, vstřebávací, sekreční, termoregulační, smyslovou, zásobní, metabolickou, imunologickou a tu co každou ženu zajímá nejvíce je funkce společenská. Proto bychom se měli starat o celé své tělo, aby naše kůže vypadala zdravě a docházelo k co nejpomalejšímu stárnutí kosmetika Olomouc. Pokud se nebudeme ke svému tělu chovat zodpovědně, vše se hned objeví na naší kůži. Základem každé péče o krásu kosmetika Olomouc je zdravě se stravovat, samozřejmostí je nekouřit, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu Olomouc a hlavně vyhýbat se stresu. Pravidelná hygienická péče o pletˇ je samozřejmostí od narození. Jíž dětská pokožka potřebuje ošetření speciálními olejíčky, krémy a pudry, které zamezují vysychání a vysušení pokožky. V pubertě je již vhodné začít pletˇ čistit pleťovým mlékem a pleťovou vodou, protože se pletˇ začíná promašťovat a může se začít objevovat akné. Pokud má mladý člověk akné, potřebuje odbornou péči kosmetičky, nebo odborného lékaře. S pravidelnou péči v kosmetickém salonu je vhodné začít v 25 letech, záleží na stavu pleti. Kosmetické ošetření v salonu je vhodné provádět v pravidelných intervalech asi jednou za měsíc, protože pokožka se mění jednou za 28 dní.Také naše nohy pedikúra Olomouc si zaslouží patřičnou péči, jejímž základem je vhodná obuv. Obuv musí patřičně na noze sedět a nikde netlačit a hlavně musí být dostatečně prodyšná a pohodlná pedikúra Olomouc. Pokud je nevhodně zvolená obuv, tak se tvoří otlaky, ztvrdlá kůže, kuří oka, ale také praskliny na nohách a deformity prstů a deformity klenby pedikúra Olomouc. Své nohy bychom měli hýčkat a rozmazlovat pedikúra Olomouc, neboť nám slouží celý život a proto je vhodné jednou za měsíc jim dopřát profesionální péči v salonu pedikúry Olomouc. U nás Vaším nožkám dopřejeme relaxační koupel, odstraníme ztvrdlou kůži, ošetříme kuří oka a příjemná masáž Vám rozproudí energii v celém těle.